Beyorganik Rüşeym 185 Gr

Organik tarım arazilerinde ve organik tarım şartlarına uygun olarak üretilen Beyorganik Rüşeym tam bir sağlık kaynağı. Sağlığına özen gösterenler için özenle seçilmiş ürünlerden tüm kontrolleri yapılarak üretilmiş ve paketlenerek sizlere sunulmuştur. Organik ürün standartlarına göre öğütülmüştür.

Devamı..
İlk Siparişinize Özel Kasada %10 İndirim

13,99 13,50

250 TL ve Üstü Siparişlerinizde Kargo Ücretsiz

Ürün Hakkında Bilgi

Organik tarım arazilerinde ve organik tarım şartlarına uygun olarak üretilen Beyorganik Rüşeym tam bir sağlık kaynağı. Sağlığına özen gösterenler için özenle seçilmiş ürünlerden tüm kontrolleri yapılarak üretilmiş ve paketlenerek sizlere sunulmuştur. Organik ürün standartlarına göre öğütülmüştür. Rüşeym kısaca buğday embriyosu olarak tanımlanabilir. Rüşeym buğdayın tüm mineral ve vitaminlerin yoğun olarak bulunduğu bölümdür. 1 ton buğdaydan yaklaşık 1kg rüşeym elde edilmektedir. Bu nedenle çok değerli bir besindir.
Ağırlık 0.185 kg
Paket Miktarı

185 Gr

Ürün İçeriği

Organik Ruşeym

Marka

Beyorganik

Menşei

Ankara -Türkiye

Saklama Koşulları ve Uyarısı

Paketi açılmadığı taktirde son tüketim tarihine kadar saklanabilir. Serin ve kuru ortamda muhafaza edilmelidir.

Kargo

İstanbul içi siparişleriniz 24 Saat içerisinde teslim edilmektedir. İstanbul dışı siparişler. Yaklaşık 2 iş günü teslimat süresi mevcuttur. Cuma günü verilen siparişin kargosu takip eden pazartesi gün içi kargoya teslim edilmektedir.

İncelemeler

Henüz bir inceleme gönderilmemiş

Yalnızca bu ürünü satın almış ve oturum açmış müşteriler yorum bırakabilir.

0
SEPETİNİZ
  • Sepetinizde ürün bulunmuyor.