Bakla Taze 500 Gr

Vücutta bağışıklık sistemini güçlendiren antioksidan etkili çeşitli bileşikler içerdiği belirlenmiştir. Baklada bulunan antioksidanlar vücutta serbest radikallerin zararlarını sınırlar. Bakla kemik sağlığı bakımından önemli manganez ve bakırın iyi bir kaynağıdır.

Devamı..
75 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo

11,50 9,50 500 Gr

Hızlı teslimat ürünlerde aynı gün kargo yada aynı gün teslimat!

Ürün Hakkında Bilgi

Vücutta bağışıklık sistemini güçlendiren antioksidan etkili çeşitli bileşikler içerdiği belirlenmiştir. Baklada bulunan antioksidanlar vücutta serbest radikallerin zararlarını sınırlar. Bakla kemik sağlığı bakımından önemli manganez ve bakırın iyi bir kaynağıdır. Bakla, Fasulye, Nohut gibi bu iki mineralce zengin gıdaların tüketimi kemik dayanıklılığını arttırır.
Folik asit bakımından çok zengin bir baklagil olan bakla hamilelerde nöral tüp kusurlarını engelleyici etki gösterir. Yeşil sebze ya da kuru tane olarak bakla diyet liflerinin mükemmel kaynağıdır. 100 gram taze bakla sadece 47 kcal enerji 3,36 gr diyet lifi sağlarken; kuru tanesi 25 gram diyet lifi içerir. Bakladaki çözünür diyet lifleri kan kolesterol seviyesinin düzenlenmesine yardımcı olur. Kuru bakla taneleri diyet lifleri ve protein içeriği ile tokluk vererek kilo kontrolüne destek olur.
Besin Değerleri

Kalori: 47 kcal
Karbonhidrat: 4.4 g
Lif: 3.4 g
Protein: 3.6 g
Yağ: 1.0 g
Kolesterol: 0.0 mg
A Vitamini: 22.0 IU
C Vitamini: 29.0 mg
Potasyum: 305.0 mg
Kalsiyum: 58.0 mg
Demir: 1.1 mg

Kargo

24 Saat içerisinde kargoya verilmektedir. Yaklaşık 2 iş günü teslimat süresi mevcuttur.

Miktar

500 Gr

İncelemeler

Henüz bir inceleme gönderilmemiş

Yalnızca bu ürünü satın almış ve oturum açmış müşteriler yorum bırakabilir.