Bal

Api Maya Kaz Dağları Özel Üretim Ham Çiçek Balı 850 Gr

Api Maya Kaz Dağları Özel Üretim Ham Çiçek balı üretimi için Kaz Dağlarının Batı Yakasında bir bölge seçtik. bölgede özellikle endemik ve dikenli bitkiler çok fazla bulunmaktadır. Bu bala değerini veren de bu bitkilerin çiçekleridir. Bunlardan bazıları doğal ortamında bulunan bölgeye özgü Deve Dikeni, Altın Diken, Boğa Dikeni, Eşek Dikeni, Gök Diken gibi endemik ve dikenli bitkilerdir. Balın kendine has hoş bir aroması bulunmaktadır.

Devamı..
Ekim Fırsatı! Tüm Reçel ve ezmelerde Kasada Ekstra %20 indirim

199,99 850 Gr

Stokta

Ürün Hakkında Bilgi

Kaz Dağları Özel Üretim Çiçek balı üretimi için Kaz Dağlarının Batı Yakasında bir bölge seçtik. bölgede özellikle endemik ve dikenli bitkiler çok fazla bulunmaktadır. Bu bala değerini veren de bu bitkilerin çiçekleridir. Bunlardan bazıları doğal ortamında bulunan bölgeye özgü Deve Dikeni, Altın Diken, Boğa Dikeni, Eşek Dikeni, Gök Diken gibi endemik ve dikenli bitkilerdir. Balın kendine has hoş bir aroması bulunmaktadır. Yapılan çalışmalar 101 familyaya ait 900 civarında bitki türü olduğunu göstermektedir. Bu türlerin 37 adedi sadece Kaz Dağlarında olmak üzere 73 adedi endemiktir.

Ağırlık 0.850 kg
Kavanoz Miktarı

850 Gr

İçeriği

Yüzde yüz kaz dağları bölgesinden elde edilmiş ham çiçek balı.

Üretici / Marka

Api Maya

Menşei

Türkiye

Saklama Koşulları

Ürünü oda sıcaklığında saklayınız, daha yüksek sıcaklıktan koruyunuz.

Kullanım

Allerjen Uyarısı: Arı ürünlerine alerjisi olanlara ve 1 yaş altına, bal ve bal içeren ürünlerin tüketilmesi tavsiye edilmemektedir.

Kargo ve Teslimat

Bu ürün 24 Saat içerisinde kargoya verilmektedir. Tahmini teslim süresi 2 -3 iş günüdür.

İncelemeler

Henüz bir inceleme gönderilmemiş

Yalnızca bu ürünü satın almış ve oturum açmış müşteriler yorum bırakabilir.

0
SEPETİNİZ
  • Sepetinizde ürün bulunmuyor.