Bal

Api Maya Kaz Dağları Ham Püren Balı 425 Gr

Api Maya Kaz Dağları Ham Püren balı, Dünyada bir kaç değerli baldan biridir. Polen oranı çok yüksek olduğundan hasat yapıldıktan kısa süre sonra kristalize olur. Ekim ayında açan koyu pembe renkteki hoş kokulu püren çiçeklerinden alır arılar nektarını. Püren çiçekleri genellikle çam ormanlarının içinde olur. Püren Balı, çiçek balına göre daha koyu renkte oluyor ve kendine has lezzetli bir rayihası bulunuyor. Salgı balı olduğu için farklı besin maddeleri ve enzimler içeriyor.

Devamı..
Ekim Fırsatı! Tüm Reçel ve ezmelerde Kasada Ekstra %20 indirim

99,50 425 Gr

Stokta

Ürün Hakkında Bilgi

PÜREN yada funda çiçeği balı Dünyada bir kaç değerli baldan biridir. Polen oranı çok yüksek olduğundan hasat yapıldıktan kısa süre sonra kristalize olur. Ekim ayında açan koyu pembe renkteki hoş kokulu püren çiçeklerinden alır arılar nektarını. Püren çiçekleri genellikle çam ormanlarının içinde olur. O mevsimde çevrede başka çok fazla nektar olmadığından dolayı bal %80 in üzerinde püren içeriklidir. Ayrıca kovanlar, yerleşim alanlarından oldukça uzak ormanlara konulduğu için arılar tarımda kullanılan kimyasal zehirlerle temas etmiyor. Püren Balı, çiçek balına göre daha koyu renkte oluyor ve kendine has lezzetli bir rayihası bulunuyor. Salgı balı olduğu için farklı besin maddeleri ve enzimler içeriyor.

Ağırlık 0.425 kg
Kavanoz Miktarı

425 Gr

İçeriği

Yüzde yüz kaz dağları bölgesinden elde edilmiş ham Püren çiçeği balı.

Üretici / Marka

Api Maya

Menşei

Türkiye

Saklama Koşulları

Ürünü oda sıcaklığında saklayınız, daha yüksek sıcaklıktan koruyunuz.

Kullanım

Allerjen Uyarısı: Arı ürünlerine alerjisi olanlara ve 1 yaş altına, bal ve bal içeren ürünlerin tüketilmesi tavsiye edilmemektedir.

Kargo ve Teslimat

Bu ürün 24 Saat içerisinde kargoya verilmektedir. Tahmini teslim süresi 2 -3 iş günüdür.

İncelemeler

Henüz bir inceleme gönderilmemiş

Yalnızca bu ürünü satın almış ve oturum açmış müşteriler yorum bırakabilir.

0
SEPETİNİZ
  • Sepetinizde ürün bulunmuyor.