Bal

Api Maya Kaz Dağları Ham Meşe Balı 425 Gr

Api Maya Kaz Dağları Ham Meşe balı, Kaz Dağlarının uçsuz bucaksız meşe ormanlarında yaz döneminde iklim şartlarının da uygun olması ile arıların meşe ağaçlarının yapraklarında salgılanan tatlı öz suyu almaları ile üretilir. Bölgemizde aynı zamanda pelit diye bilinen meşe palamudu Temmuz aylarında havaların nem ile birlikte önemli bir sıcaklığa ulaşması ile uç kısmından çürümeye ve içinden siyah koyu renk bir salgı akmaya başlar

Devamı..
Ekim Fırsatı! Tüm Reçel ve ezmelerde Kasada Ekstra %20 indirim

132,90 425 Gr

Stokta

Ürün Hakkında Bilgi

Meşe balı, Kaz Dağlarının uçsuz bucaksız meşe ormanlarında yaz döneminde iklim şartlarının da uygun olması ile arıların meşe ağaçlarının yapraklarında salgılanan tatlı öz suyu almaları ile üretilir. Bölgemizde aynı zamanda pelit diye bilinen meşe palamudu Temmuz aylarında havaların nem ile birlikte önemli bir sıcaklığa ulaşması ile uç kısmından çürümeye ve içinden siyah koyu renk bir salgı akmaya başlar. Bu salgı acımtırak bir tada sahiptir. Ancak arılar aldıkları bu salgıyı kendi yöntemleri ile olgunlaştırarak kovana taşır ve tatlı bir hal alır.

Ağırlık 0.425 kg
Kavanoz Miktarı

425 Gr

İçeriği

Yüzde yüz kaz dağları bölgesinden elde edilmiş ham meşe balı.

Üretici / Marka

Api Maya

Menşei

Türkiye

Saklama Koşulları

Ürünü oda sıcaklığında saklayınız, daha yüksek sıcaklıktan koruyunuz.

Kullanım

Allerjen Uyarısı: Arı ürünlerine alerjisi olanlara ve 1 yaş altına, bal ve bal içeren ürünlerin tüketilmesi tavsiye edilmemektedir.

Kargo ve Teslimat

Bu ürün 24 Saat içerisinde kargoya verilmektedir. Tahmini teslim süresi 2 -3 iş günüdür.

İncelemeler

Henüz bir inceleme gönderilmemiş

Yalnızca bu ürünü satın almış ve oturum açmış müşteriler yorum bırakabilir.

0
SEPETİNİZ
  • Sepetinizde ürün bulunmuyor.