Bal

Api Maya Kaz Dağları Ham Kestane Balı 425 Gr

Api Maya Kaz Dağları Ham Kestane balı, arıların kestane ağacının belirli bir döneminde bu ağacın çiçeklerinden topladıkları özlerden elde edilen bir bal türü. Kaz Dağlarında ki Uçsuz bucaksız kestane vadileri Haziran ayının ilk haftalarında renklenmeye başlar. Olgunlaşmaya başlayan kestane çiçekleri arıları neredeyse coşturur. Olgunlaşan kestane çiçekleri hem nektar hem de polen bakımından oldukça zengindir.

Devamı..
Ekim Fırsatı! Tüm Reçel ve ezmelerde Kasada Ekstra %20 indirim

189,99 425 Gr

Stokta

Ürün Hakkında Bilgi

Kestane balı, arıların kestane ağacının belirli bir döneminde bu ağacın çiçeklerinden topladıkları özlerden elde edilen bir bal türü. Kaz Dağlarında ki Uçsuz bucaksız kestane vadileri Haziran ayının ilk haftalarında renklenmeye başlar. Olgunlaşmaya başlayan kestane çiçekleri arıları neredeyse coşturur. Olgunlaşan kestane çiçekleri hem nektar hem de polen bakımından oldukça zengindir. Kestane balı diğer birçok çiçek balına göre daha az üretilebildiğinden daha değerli ballar arasında sayılıyor. Kestane balı diğer ballara göre daha koyu renge ve daha kıvamlı bir yapıya sahiptir. Kestane balı hafif buruk ve acımsı bir tada ve kendine has kokusuyla hemen ayırt edilebilmektedir.

Ağırlık 0.425 kg
Kavanoz Miktarı

425 Gr

İçeriği

Yüzde yüz kaz dağları bölgesinden elde edilmiş ham kestane balı.

Üretici / Marka

Api Maya

Menşei

Türkiye

Saklama Koşulları

Ürünü oda sıcaklığında saklayınız, daha yüksek sıcaklıktan koruyunuz.

Kullanım

Allerjen Uyarısı: Arı ürünlerine alerjisi olanlara ve 1 yaş altına, bal ve bal içeren ürünlerin tüketilmesi tavsiye edilmemektedir.

Kargo ve Teslimat

Bu ürün 24 Saat içerisinde kargoya verilmektedir. Tahmini teslim süresi 2 -3 iş günüdür.

İncelemeler

Henüz bir inceleme gönderilmemiş

Yalnızca bu ürünü satın almış ve oturum açmış müşteriler yorum bırakabilir.

0
SEPETİNİZ
  • Sepetinizde ürün bulunmuyor.