Bal

Api Maya Black Edition Kaz Dağları Siyah Bal 250 Gr

Api Maya Black Edition Kaz Dağları Siyah Bal serisi kaz dağları siyah bal arıların kestane, meşe, pelit, endemik ve tıbbi aromatik bitkilerden topladığı nektarlar ve polenler ile işlem görmeden kovandan kavanoza tüm besin değerleri ile ham bal olarak sunulmaktadır. Black edition serisi kaz dağları siyah bal üretimi için kaz dağlarının kuzey yakasında ve yüksek rakımlı bir bölgede seçilmiştir.

Devamı..
Ekim Fırsatı! Tüm Reçel ve ezmelerde Kasada Ekstra %20 indirim

133,50 250 Gr

Stokta

Ürün Hakkında Bilgi

Amerika uluslararası bal yarışmasında “koyu bal” kategorisinde 3 yıl üst üste derece.. Api Maya Back edition serisi kaz dağları siyah bal arıların kestane, meşe, pelit, endemik ve tıbbi aromatik bitkilerden topladığı nektarlar ve polenler ile işlem görmeden kovandan kavanoza tüm besin değerleri ile ham bal olarak sunulmaktadır. Black edition serisi kaz dağları siyah bal üretimi için kaz dağlarının kuzey yakasında ve yüksek rakımlı bir bölgede seçilmiştir. Kovanların bulunduğu endüstri bölgelerinden, yerleşim yerlerinden ve tarım alanlarından oldukça uzak olan bölgeye araç ulaşımı olmadığından belli bir mesafe yaya olarak gidilmektedir. Analizlerde bu balın prolin değeri 2018 yılında 1778 +/- 356,7 mg/kg çıkmıştır.

Ağırlık 0.250 kg
Kavanoz Miktarı

250 Gr

İçeriği

Yüzde yüz kestane, meşe, pelit, endemik ve tıbbi aromatik bitkilerden elde edilmiş bal.

Üretici / Marka

Api Maya

Menşei

Türkiye

Saklama Koşulları

Ürünü oda sıcaklığında saklayınız, daha yüksek sıcaklıktan koruyunuz.

Kullanım

Allerjen Uyarısı: Arı ürünlerine alerjisi olanlara ve 1 yaş altına, bal ve bal içeren ürünlerin tüketilmesi tavsiye edilmemektedir.

Kargo ve Teslimat

Bu ürün 24 Saat içerisinde kargoya verilmektedir. Tahmini teslim süresi 2 -3 iş günüdür.

İncelemeler

Henüz bir inceleme gönderilmemiş

Yalnızca bu ürünü satın almış ve oturum açmış müşteriler yorum bırakabilir.

0
SEPETİNİZ
  • Sepetinizde ürün bulunmuyor.