Fümeci Antrikot Füme (Extra) 150 Gr

Etin en değerli yerlerinden olan antrikottan hazırlanan Fümeci Smokehouse Antrikot Füme lezzetiyle sizi büyüleyecek. Ürünümüz %100 dana etinden, katkısız ve tamamen doğal yöntemlerle hazırlanmaktadır. Bu ürün ekstra füme işlemine tabi tutulmuştur. Yoğun füme tadı isteyenler için idealdir.

Devamı..
100TL Üzeri Ücretsiz Kargo

21,90

(1)

Ürün Hakkında Bilgi

Etin en değerli yerlerinden olan antrikottan hazırlanan Fümeci Smokehouse Antrikot Füme lezzetiyle sizi büyüleyecek. Ürünümüz %100 dana etinden, katkısız ve tamamen doğal yöntemlerle hazırlanmaktadır. Bu ürün ekstra füme işlemine tabi tutulmuştur.
Ağırlık 0.150 kg
Miktar

150 Gr

Marka

Fümeci Smokehouse

İçerik

Ürünlerimiz İslami Koşullara Uygun Kesilen Etlerden Üretilmiştir. Dana eti ve yağı, tuz, su, dekstroz, antimikrobiyal, antioksidan, stabilizer.

Saklama Koşulu ve Uyarısı

Orijinal ambalajı açılmadan taze ürünlerimiz için 0o – 4o C’de,
donuk ürünlerimiz için -18o C’de muhafaza edilmesi
koşuluyla son tüketim tarihine (STT) kadar tüketebilirsiniz.

Kargo

İstanbul içi siparişleriniz 24 Saat içerisinde teslim edilmektedir. İstanbul dışı siparişler. Yaklaşık 2 iş günü teslimat süresi mevcuttur. Cuma günü verilen siparişin kargosu takip eden pazartesi gün içi kargoya teslim edilmektedir.

Menşei

Marmara, İstanbul

  1. 5 out of 5

    Fümecinin uzun zamandır müşterisiyim, katkısız olması tercih nedenim. Sipariş genelde ertesi gün elimde oluyor, özellikle şarküteri ürünü tüketmeyi sevenlere tavsiye ederim.

Sadece bu ürünü satın alan ve hesabına giriş yapmış kullanıcılar yorum bırakabilir.