Bal

Doğal Kekik Çiçek Balı Ada Rüzgarı 850 Gr.

Ada rüzgarı, Doğal Kekik Çiçek Balı, Organik çiçek balı, tarım ve sanayi kuruluşlarının bulunmadığı, kimyasal ve çevre kirliliğin olmadığı, yerleşim yerlerinden uzak Arıların Kekik bitkisinden toplayarak yapmış oldukları Kekik Çiçeği Balı, kekik balı.

Devamı..
Ağustos Fırsatı! Lindt ve Ritter çikolatalarda 2. ürün %50 İndirimli.

78,90

Stokta yok

Ürün Hakkında Bilgi

Ada rüzgarı, Organik çiçek balı, tarım ve sanayi kuruluşlarının bulunmadığı, kimyasal ve çevre kirliliğin olmadığı, yerleşim yerlerinden uzak Arıların Kekik bitkisinden toplayarak yapmış oldukları Kekik Çiçeği Balı ve Gökçeadanın eşi benzeri olmayan kekiklerinden elde edilmektedir. Kekik çiçeği balı, bal çeşitlerinin arasında en kaliteli olanlarından biridir. Saf kekik otundan öz toplayan arıların ürettiği şeffaf, buruk tatlı bir baldır. Keki Balı Karaciğer başta olmak üzere, mide, astım ve egzama hastalıklarına iyi geldiği halk arasında bilinir..
Ağırlık 0.850 kg
İçeriği

% 100 Doğal Kekik Çiçek Balı

Üretici / Marka

Ada Rüzgarı

Menşei

Kuzey Ege, Gökçeada

Kargo

24 Saat içerisinde kargoya verilmektedir. Yaklaşık 2 iş günü teslimat süresi mevcuttur. Cuma günü verilen siparişler takip eden pazartesi gün içerisinde kargoya teslim edilmektedir.

Önemli Bilgi

Bal, kolayca bozulan bir ürün olmadığı için, balda oluşan kristalizasyon doğal bir reaksiyondur. Petekten soğuk süzme yöntemiyle süzülen bal kristalize olabilir. Kavanoz sıcak su banyosuna tutularak bal yeniden akıcı hale getirilebilir

İncelemeler

Henüz bir inceleme gönderilmemiş

Yalnızca bu ürünü satın almış ve oturum açmış müşteriler yorum bırakabilir.

0
SEPETİNİZ
  • Sepetinizde ürün bulunmuyor.