Nasıl Başladık

Toplasepeti Çocukluk yıllarında aile bahçelerinde yetiştirmeye başladıkları, domatesler, biberler, patlıcanlar… ve bu mahsullerden annelerinin elinden evde yapılan birbirinden lezzetli yemekler, kış için hazırlanan salçalar, reçeller ve turşularla… beslenerek geçen çocukluk ve gençlik yıllarının ardından, damaklarında kalan o benzersiz lezzetleri arayışları, kurucularımıza gıda sektöründe üretici ve ürettiklerini herkesin ekonomik, kolay ve hızlı ulaşa bilmesi için, yalnızca online gıda satan ve hayatı kolaylaştırmayı hedefleyen Topla sepeti.com fikri 2017 yılında kurucularımızın hayallerinde filizlenmiştir.

Bu hayalle yola çıkan kurucularımız, Anadolu’nun dört bir yanında üretim yapan çiftçilerimizle ve üreticilerle görüşerek, üretim süreçlerini, gıda güvenliğini sağlıklı ve sürdürüle bilir tarım politikalarını titizlikle inceleyerek, fikirlerini hayata geçirmek için 3 yılın sonunda, ulaşıla bilir sağlıklı gıdayı her Türk vatandaşının kolaylıkla ala bilmesi ve sağlıklı beslenmesi için Topla Sepeti Elektronik Pazarlama Tic. Ltd. Şti adı altında 2019 yılında Toplasepeti.com’u kurmuşlardır.

Sizin için titizlikle seçmiş olduğumuz Anadolu’nun 4 bir yanından gelerek sitemizde sizlerle buluşan yöresel ürünler. Büyük emekler verilerek ve ekolojik tarım yöntemleri kullanılarak üretilen organik besinler, sürdürülebilir iyi tarım yöntemleri kullanılarak üretilen sebzeler, meyveler, Anadolu çiftçisinin emekleri, özverileri ile soframıza gelen tahıl ve bakliyat çeşitleri, ballar, reçeller, zeytin yağları ve peynirler. Binlerce üreticinin alın teri daha sağlıklı ve iyi beslenen bir Türkiye için kuruldu..

Topla Sepeti herkes için hayatı kolaylaştır.

Neden Toplasepeti

Sağlıklı Gıda

Tüm tedarikçilerimiz, doğal ve katkı malzemesi olmadan üretim yapmaktadır

Tedarikçilerimiz

Kaliteli ve iyi ürün üreten tedarikçilerimizi özenle seçeriz.

Direk Üreticiden Taze

Tüm ürünlerimiz, direkt üreticiden tazeliğini kaybettirmeden gönderilir.

Doğal Tarım

Geleceğimiz için doğal tarımı ve üreticiyi destekliyoruz, tüm siparişlerde fazladan % 2 pay ayırıyoruz.

Güvenli Gıda Tedariği

Her Zaman Taze

Doğal Gıda

Üreticiden Sofranıza

Doğal Gıda

Güvenli Gıda

Doğal Gıda

Sürdürülebilir Tarım

Doğal Gıda