Naturiga Organik Spirulina Tozu 100 Gr

Naturiga Organik Spirulina Tozu elde etmek için yosun yetiştirme işlemi Güney Çin Denizi’nde zengin ormanlarla çevrili, kentsel veya tarımsal kirlilikten korunmuş bir adada yapılmaktadır. Cıva, kurşun ve diğer tüm zararlı bileşenlere karşı titizlikle test edilir. Üretiminde doğal yöntemler kullanılır ve asla katkı maddesi içermez.

Devamı..
100TL Üzeri Ücretsiz Kargo

59,95 54,95

Ürün Hakkında Bilgi

Spirulina yosunu Dünya’nın en çevre dostu protein kaynaklarından olan mavi ve yeşil alglerden oluşan bir yosun türüdür. Naturiga Organik Spirulina Tozu %66 yüksek protein içeriği ile özel bir besindir. Ekstra bir katkı maddesi kullanılmadan Spirulina yosunundan ve tamamen doğal yollarla işlenerek elde edilir.
Ağırlık 0.100 kg
Paket Miktarı

100 Gr

Marka

Naturiga

Ürün İçeriği

Naturiga Organik Spirulina Tozu renklendirici, katkı maddesi, ilave şeker, gluten, raf ömrünü uzatmak için herhangi bir kimyasal içermez.
• "" PROTEİN
100 GR’da
• 333 mg KALSİYUM
• 300 mg MAGNEZYUM
• 6,6 mg DEMİR
• Yüksek oranda B12 VİTAMİNİ

Kargo

İstanbul içi siparişleriniz 24 Saat içerisinde teslim edilmektedir. İstanbul dışı siparişler. Yaklaşık 2 iş günü teslimat süresi mevcuttur. Cuma günü verilen siparişin kargosu takip eden pazartesi gün içi kargoya teslim edilmektedir.

Bu ürün için henüz yorum yapılmamış.

Sadece bu ürünü satın alan ve hesabına giriş yapmış kullanıcılar yorum bırakabilir.