Kilye Çifte Kavrulmuş Organik Tahin 300 Gr

Kilye Çifte Kavrulmuş Organik Tahin, Gelibolu yarımadasında organik tarım yöntemleri ile yetiştirilen kaliteli susamların işlenmesi ile yapılmıştır. Öğütülüp tam kıvamında çifte kavrulan susamların geleneksel yöntemleri ile işlenmesi sonucu ortaya çıkan bu besleyici lezzetten vazgeçemeyeceksiniz. Kepeği ayrıştırılmadan tamamen doğal yöntemlerle katkısız üretilmiştir.

Devamı..
75 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo

32,20

Ürün Hakkında Bilgi

Kilye Çifte Kavrulmuş Organik Tahin, Gelibolu yarımadasında organik tarım yöntemleri ile yetiştirilen kaliteli susamların işlenmesi ile yapılmıştır. Tam kıvamında çifte kavrulan susamların geleneksel yöntemleri ile işlenmesi sonucu ortaya çıkan bu besleyici lezzetten vazgeçemeyeceksiniz. Kepeği ayrıştırılmadan tamamen doğal yöntemlerle katkısız üretilmiştir.

Yüksek protein kaynağı olan susam tahini özellikle çocukların gelişiminde büyük rol oynamaktadır. Ayrıca mide yanmaları ve ülser tedavisinde faydaları görülmektedir. Bağışıklık sisteminin güçlendirilmesinde yardımcıdır.

Ağırlık 0.300 kg
Kavanoz Miktarı

300 Gr

Marka

Kilye

Ürün İçeriği

Organik susamdan imal edilmiştir. Katkı maddesi içermez.

Menşei

Türkiye

Saklama Koşulları ve Uyarısı

Paketi açılmadığı taktirde son tüketim tarihine kadar saklanabilir. Serin ve kuru ortamda muhafaza edilmelidir.

Kargo Bilgisi

İstanbul içi siparişleriniz 24 Saat içerisinde teslim edilmektedir. İstanbul dışı siparişler. Yaklaşık 2 iş günü teslimat süresi mevcuttur. Cuma günü verilen siparişin kargosu takip eden pazartesi gün içi kargoya teslim edilmektedir.

Bu ürün için henüz yorum yapılmamış.

Sadece bu ürünü satın alan ve hesabına giriş yapmış kullanıcılar yorum bırakabilir.

Sepetiniz Ürün kaldırıldı Geri al
  • Sepetinizde ürün bulunmuyor!